UPDATE - Virtuální letiště AMG Mýto

20.06.2014 20:37

 

Letiště AMG Mýto bylo dne 7.7.2014 publikováno

jako oficiální aktualizace Phoenix simulátoru a lze jej stáhnout již ze serveru www.phoenix-sim.com,

nebo přes aktualizační rozhraní simulátoru.

 

 *   *   *  *   *   *   *  *

 

Virtuální letiště AMG Mýto verze 2 - finál. 

Vyrobil jsem pro Vás druhou, o několik řádů lepší, verzi virtuálného letiště AMG Mýto. Původní, stará verze, se skládala z 12 fotografií do panoramatu, tato je výrazně pokročilejší a skládá se ze 155 snímků, čímž se řadí k nejdetailnějším v Phoenix simulátorů vůbec. Postup instalace je stejný, jako u předešlé verze (viz níže - odstavec "Návod k instalaci"). Pokud již starší verzi máte, bude nahrazena touto novější. Letiště odesílám také k rukám vývojářů Phoenix simulátoru, tak snad se brzy dočkáme oficiální aktualizace s naším letištěm.

 

Náhled nové verze:


*   *   *  *   *   *   *  *

Letecký RC simulátor Phoenix není třeba snad ani představovat. V současné době nabízí na stovku letadel a vrtulníků různých typů a provedení včetně několika desítek letišť. Rozhodl jsem se nezůstávat pozadu a vytvořil jsem i pro nás naše vlastní virtuální letiště klubu AMG Mýto v autentické podobě. 

 

Letiště nabízí kompletní fyzikální model, jako ostatní známá letiště simulátoru Phoenix včetně kolizních ploch na klubovně, stolcích atp. a samozřejmostí je funkční multiplayer režim, zkrátka reálné letiště ve 3D pro virtuální tréning. 

 

Návod k instalaci:

1) Stáhněte si tento aktualizační balíček a uložte například na plochu: amg_myto2.pkg

2) Spusťte Phoenix simulátor a v hlavní nabídce klikněte na Advanced a poté na Install an update viz obrázek níže.

3) Vyberte aktualizační soubor amg_myto2.pkg a potvrďte.

 

 

Nyní by měla proběhnout aktualizace a poté by se Vám v simulátoru již mělo ukázat dostupné letiště AMG Mýto. Letiště je samozrejmě zdarma.

Hodně zdaru ve virtuálním světe klubu AMG Mýto. V případě potřeby mne kontaktujte na emailové adrese postmaster@seemaster.cz.

 

 

S pozdravem

Martin Zoubek